zprávy

Na Ukrajině to není první člověk, který si nechal vytetovat portrét Zelenského: informace a fotografie

Z materiálu se dozvíte o práci tatéra z Kyjeva Dmitrije Khomy s portrétem současného prezidenta Ukrajiny Volodymyra Zelenského nedávno aplikovaného na tělo jiného Kyjevce a diskutujícího o této situaci na sociálních sítích.

Není to první člověk na Ukrajině, který si nechal vytetovat portrét Zelenského - foto 1

Ukrajina není první, kdo si nechal vytetovat portrét Zelenského – nejzajímavější

Ti, kteří jsou nadšení pro téma tetování, opakovaně slyšeli nebo četli o tetování portréty světových lídrů svými fanoušky, přívrženci a dalšími, mezi senzačními – tetování s Putinem a Trumpem.

Pokud budeme v tomto smyslu hovořit o Ukrajině a tetování s jejími vůdci, nebylo možné takové informace v síti najít, no … kromě tetování s Julií Vladimirovnou Tymošenkovou, která mimochodem nebyla prezidentkou, ale byl „zaznamenán“ v tetování.

Zelenskyj je na Ukrajině ve skutečnosti velmi populární a obecně jeho zvolení mediálním člověkem, který neměl nic společného s politikou, vůlí, nikoli vůlí, nutí lidi přemýšlet o změnách, doufat v ně a na Ukrajině jsou tak oh potřeboval.

Není to první portrét se Zelenským v tetování od Dmitrije Khomy

Relativně nedávno se na sociální síti Instagram rozhořel další holivar po zveřejnění slavného tatéra s fotkou jeho nové práce..

Ve skutečnosti je z uměleckého hlediska tetování opravdu zajímavé, neobvyklé a zaslouží si pozornost, nicméně uživatelé sociálních sítí v komentářích pod fotografií o tom pravděpodobně nemluvili, a to do značné míry zesměšňování a legrace majitele tetování. V některých komentářích se dokonce mění v útočný klíč, když mluví o „ne úplné mentální normálnosti“.

Není to první člověk na Ukrajině, který si nechal vytetovat portrét Zelenského - foto 2

Sám majitel tetování říká, že tímto aktem vyjádřil respekt a podporu současnému prezidentovi Ukrajiny..

A z hlediska „demokracie“ na to má ten chlap plné právo, v žádném případě nikomu neublížil, a pokud se podíváte na podobná tetování se stejným Putinem nebo Trumpem, pak můžeme bezpečně říci že politika v tetování má své místo a budou ji bít stále častěji.

Není to první člověk na Ukrajině, který si nechal vytetovat portrét Zelenského - foto 3

mimochodem!

Ještě v květnu bylo podobné téma široce zpracováno poté, co si dívka z Charkova, Ruzanna Shcherbina, vytetovala tělo se starostou města Gennadijem Kernesem a Vladimirem Zelenským, který objímá tři malá koťata v náručí..