zprávy

Otevření fóra pro tatéry a milovníky tetování v rámci webu tatufoto.com

Dobrý den, milí a milovaní čtenáři a hosté. Jsme rádi, že vás můžeme informovat, že jsme se přesto rozhodli fórum otevřít, a to navzdory mzdovým nákladům a problémům s moderováním, množství argumentů pro jeho existenci převážilo.

Můžete se zaregistrovat a vytvořit bezplatnou reklamu nebo zanechat recenzi na mistra / položit otázku zde: https: /// fórum.

úvodní fórum o tetování z - obrázek 1

Otevření nového (bezplatného) fóra o tetování pro tatéry a amatéry

Fórum bude užitečné jak pro tetovací umělce (tetovací salony), tak pro milovníky tetování.

Proč fórum o tetování pro tatéry a salony?

Forum je bezplatná reklamní platforma pro získávání nových klientů a komunikaci s potenciálními návštěvníky.

Každý si může na fóru vytvořit vlastní vlákno, zveřejnit informace o službách a jejich ceně, ukázat ukázky své práce a komunikovat s milovníky tetování, kteří vás určitě najdou v na webu s milionovým publikem.

Na fóru o tetování si můžete vytvořit vlastní vlákno soukromých tetovacích umělců, tetování umělci, tetovací model, organizátoři akcí věnovaných tetování a prodejci vybavení pro tetování. Stačí strávit 30 sekund registrací a několik minut registrací vlákna na tetovacím fóru.

úvodní fórum o tetování z - obrázek 2

Proč fórum o tetování pro milovníky tetování?

Přirozeně se zde můžete seznámit s příklady práce tetovacích mistrů a komunikovat s nimi naživo, před fyzickou návštěvou tetovacího salonu..

Všichni účastníci fóra mohou nejen komunikovat s umělci tetování a umělci, kteří vytvářejí skici tetování, ale účastníci fóra se mohou osobně dohodnout na vytvoření náčrtu tetování nebo se zeptat na jakoukoli zajímavou otázku..

Kromě toho si milovníci tetování mají o čem povídat bez „zkušených“, diskutujících o událostech nebo zajímavých informacích.

Přirozeně může každý zanechat recenzi o svém tetovacím mistrovi, což nejen pomůže pánovi, ale také v některých situacích ochrání někoho před unáhleným rozhodnutím..

úvodní fórum o tetování z - obrázek 3

Proč fórum o tetování na odpůrcích tetování?

Názor každého člověka je pro nás důležitý. Negativní postoj k tetování je názor, který má právo na život..

Na fóru můžete dát své argumenty a společně probereme veškerou negativitu, kterou si tetování podle vás nese.

úvodní fórum o tetování z - obrázek 4

Závěr

Pro mladé fórum, jako pro dítě, je nesmírně obtížné udělat první kroky v životě, dokonce děsivé.

A žádáme vás, abyste podpořili naši iniciativu, zanechte svůj první příspěvek, vytvořit téma, začněte chatovat na fóru o tetování – https: ///forum/index.php.

Jsme si jisti, že ve fóru najdete zajímavé partnery, a nebude pro nás tak děsivé dělat něco nového..

dík!