zprávy

První tetování Maddie Ziegler

Z materiálu se můžete dozvědět o první tetovací kresbě mladé tanečnice, modelky a herečky – Maddy Ziegler, kterou vytvořila jako poctu své babičce.

První tetování Maddie Ziegler - foto 3

První tetování Maddie Ziegler: fakta a fotografie tetování

Maddie Ziegler se objevila na televizních obrazovkách ve velmi dětském věku – dívce bylo 8 let. Od té doby byla neustále pod drobnohledem fanoušků a všech diváků, což pod mikroskopem změnilo její život v život..

Navzdory skutečnosti, že její dospívání proběhlo v doslovném smyslu – online, dívka zůstala – dívka a oslavila své osmnácté narozeniny zcela standardním aktem, když si nechala udělat první tetování.

První tetování Maddie Ziegler - foto 2

Samozřejmě, příběh populární Maddie Ziegler se liší od většiny z nás, nemusela odkládat peníze ze školního oběda a sbírat peníze darované příbuznými na její narozeniny, aby se mohla obrátit na „rozpočet“, možná tetování nováčka umělec za levné první tetování.

Maddie prostě vzala a šla k hvězdnému tetovači Dr. Wu a celou akci sponzoroval její přítel, světoznámý vizážista Tony Brewer..

Dr. Wu – známý jako mistr jemné práce, který obratně operuje s jemnými liniemi a směle pracuje s jednou jehlou, proto byl pověřen vytetováním jména „Francis“ na žebra Maddy Ziegler (v oblasti poblíž hruď).

„Francis“ je jméno babičky Maddie Zieglerové, se kterou si byla extrémně blízká.

První tetování Maddie Ziegler - foto 1

Lekce od Maddie Ziegler pro všechny dospívající

Zpravidla se většina tetování vyrobených ve věku + – 18 let stane předmětem zklamání a později – skrývají se, skrývají se a dokonce jsou odstraněny..

Maddie Ziegler se na svých 18 let chovala extrémně moudře. Vybrala si nejen promyšlený, zdrženlivý, demokratický design, dala ho na místo, které vám umožní tetování schovat, navíc toto tetování vytvořila Dr. Wu, což zaručovalo maximální kvalitu tetování.

První tetování Maddie Ziegler - foto 4

Podívejte se na příklad této mladé hvězdy a vezměte si ho na palubu!

Zde je stránka na Instagram Maddy Ziegler, pro ty, kteří se o dívku začali zajímat.

Podívejte se na video:

https: ///wp-content/uploads/2020/10/First-tattoo-Maddy-Ziegler-video.mp4

Datum: 06.10.2020