zprávy

Smutný tetovač okradl objednané taxi

Na podporu axiomu, že tetování, tetování – spory, zveřejňujeme materiál, který bude vyprávět o rádoby tetování, s nímž se jim vyplatilo pistolí, a on s jeho pomocí spáchal zločin.

Pamatovat si! Musíte se nechat tetovat pouze v tetovacím salonu a pouze od důvěryhodného mistra..

Smutný tatér okradl objednané taxi

Smutný tatér okradl objednané taxi

Takže k novinkám …

Dva mladí muži byli nedávno zadrženi pro podezření ze spáchání extrémně odvážného ozbrojeného útoku. Jak se ukázalo během dalšího řízení, jeden ze zločinců se ukázal být tetováním, lze -li ho tak nazvat.

Dva mladí lidé pili alkohol večer, když jim došly finance na zábavu, jeden vysvětlil, že má plán, který pomůže získat nějaké peníze, a nabídl příteli, aby si objednal taxi u důvěryhodného operátora. Zavolali, objednali si auto, taxi bylo doručeno včas.

Během cesty mladí vysvětlili taxikáři, že potřebují změnit cíl a vzhledem k nastalým okolnostem zavolali do garáže..

Řidič podle očekávání jel po stanovené trase a přivedl mladé lidi do určeného garážového družstva, byl umístěn „pod kufr“.

Jeden z cestujících přiložil hlaveň pistole k hlavě řidiče a hrozil okamžitou odvetou a požadoval vydání peněz a cenností. Druhý cestující mezitím prohledal auto a vzal si, co se mu zlíbilo..

Výběr fotografií s tetováním taxi

Hotové tetování vzoru taxi 8Hotové tetování vzoru taxi 8Hotové tetování taxi vzorem 7Hotové tetování vzoru taxi 7Hotové tetování taxi vzorem 6Hotové tetování taxi vzorem 6Hotové tetování vzoru taxi 5Hotové tetování vzoru taxi 5Hotové tetování taxi vzorem 4Hotové tetování taxi vzorem 4Hotové tetování vzoru taxi 3Hotové tetování vzoru taxi 3Hotové tetování vzoru taxi 2Hotové tetování vzoru taxi 2hotové tetování s taxi vzorem 1hotové tetování s taxi vzorem 1

Zisk zločinců se stal:

  • 3 000 rublů
  • Mobilní telefon
  • Tableta
  • Vysílačka
  • Klíče od auta

Taxikáře to naštěstí nezaskočilo a rychle upozorňující policisty informoval osobu, která přijela vedle, o známkách útočníků.

Mladí lidé byli zadrženi v horkém pronásledování a vysvětlili jim, že pistole byla pneumatická, což jim bylo poskytnuto formou platby od jednoho z klientů za tetování vyrobené v řemeslných podmínkách..

Za spáchanou loupež hrozí potenciálnímu tetovateli až 10 let vězení.

Říká se, že dobrý tatér tam má cenu zlata. Je jen dobrý??