zprávy

Snake Pit – Hadí jáma

Z materiálu se dozvíte o senzační a poněkud jedinečné stránce na Instagramu – had___pit, v rámci kterého jsou shromažďovány a pravidelně aktualizovány fotografie pochybných tetování, které lze podmíněně rozdělit na dvě oblasti: partaky a provokativní návrhy tetování. Zde se samozřejmě dozvíte o autorovi stránky a historii jeho popularity – podívejte se na fotografické příklady nejednoznačných návrhů tetování.

Snake Pit - hadí jáma - informace a fotografie

Snake Pit – hadí jáma – informace a fotografie

Snake Pit – Snake Pit – Fakta a fotografie

Dnes je na Instagramu mnoho stránek věnovaných tetování a také na podobných internetových stránkách .

Snake Pit je stránka, kterou zná většina fanoušků tetování a má více než 500 000 odběratelů, přičemž je třeba vzít v úvahu, že drtivá většina prezentovaných tetovacích kreseb a fotografií jsou upřímné partiky na stránce a druhá část pravděpodobně šokuje většina návštěvníků, a dokonce se mohou dostat do kategorie obsahu NSFW.

Pokud se většina těch, kteří mají informační zdroje v oblasti tetování, zaměřuje na vysoce kvalitní, umělecké, krásné a nádherné tetovací návrhy, Snake Pit shromáždil, co ve společnosti způsobuje hluk a diskuse..

Poté můžete vidět fotografické ukázky toho, co se sbírá na „hadí jámě“ a přirozeně se dozvíte příběh jeho správce, který zůstává inkognito.

https://www.instagram.com/p/B9LkGfblWWo/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Historie a jména hadí jámy

Ještě před vytvořením „hadí jámy“ měl autor několik stránek na Instagramu, které nakonec vlétly do ZÁKAZU, tk. shromáždilo příliš mnoho stížností od uživatelů. Poté správce zrevidoval zásady publikování materiálů, prostudoval problém a naučil se publikovat „kluzké fotografie“, aby neporušoval pravidla.

A název vymyslel spontánně, při sledování pořadu o zvířatech ho zarazila myšlenka, že dostat se do „hadí jámy“ (jáma se skutečnými hady) je pravděpodobně tím, co ho v životě děsí nejvíc. Tak se zrodil název stránky..

https://www.instagram.com/p/B9KbkACFdIT/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Odkud pochází obsah pro Snake Pit??

Zpočátku bylo hledání takového neobvyklého obsahu něco jako lov a bylo to více než časově náročné a obtížné. Obchod se pohyboval pomalu. S příchodem popularity a návštěvnosti, růstem odběratelů začali sami rozesílat fotografie tematických tetování a dnes stačí jen zajít na soukromé zprávy a zveřejnit něco zajímavého. Doručená pošta například vždy obsahuje více než 999+ nepřečtených e -mailů.

https://www.instagram.com/p/B9IrZwrl0Re/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Proč lidé získávají provokativní, sexy a kontroverzní návrhy tetování??

Pravděpodobně někteří prostě milují ptáky a „kundičky“, jsou fanatičtí ohledně sexu – na tom není nic špatného.

Ostatní chtějí pozornost a šok. Dnes je prostě módní jít nad rámec obecně přijímaných. Dnes samotné tetování přestalo být TABOO – nyní dělají “překračování” tématu kresby.

https://www.instagram.com/p/B9A7c9EARos/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Kde se bere tolik partaků a nekvalitního tetování??

S největší pravděpodobností kvůli neznalosti lidí o tom, jak by mělo vypadat kvalitní tetování. Další – touha získat vše levněji, nebo dokonce zdarma.

https://www.instagram.com/p/B84E1YCluPc/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Nejbláznivější tetování, jaké jste kdy viděli?

Nejsem si ani jistý, co bylo v tomto tetování, ale pamatuji si ten příběh.

Přišel frajer s hroznou, zanícenou rukou, kresba vypadala hrozně – něco jako lebky a plameny, ale příběh byl šokující.

Ten chlap mi řekl, že žije na farmě, soused má tetovací stroj na tetování čísel (razítek) na prasata – bylo to s tímto strojem, za letu, hned po praseti, bombardovali jejich ruku.

Ten chlap požádal o opravu kresby!

Poslal jsem ho do nemocnice k lékaři – dokud ruka neodpadla!

https://www.instagram.com/p/B8Hkr1_APpd/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Co si o tom myslíš? Napište do komentářů!