zprávy

Tetování vám pomůže získat práci

Zde se dozvíte o tom, jak vám tetování pomůže získat práci, o nedávných studiích a jejich výsledcích..

Tetování vám pomůže získat práci

Tattoo vám pomůže získat pracovní výsledky nové studie - foto 1

Budete samozřejmě překvapeni, ale ve skutečnosti nikoho nezajímá, zda máte tetování nebo ne..

Chloe Metzgerová

11. srpna 2018

“Nikdy v životě bych nenajal zaměstnance s takovým tetováním,” – tak to říkával můj otec (je to muž ze staré školy), když někde viděl lidi s body artem. A to vše proto, že pro něj, a jsem si jistý pro mnoho rodičů, tetování z vás dělá neprofesionálního, nevzdělaného a postiženého člověka a všechny ostatní stereotypy, které společnost přisuzovala lidem s tetováním, dokud se tetovaní lidé nestali považováni za velmi cool.

Výsledky této nové studie však dokážou opak, že rodiče v celém světě, včetně mého otce, se v tomto zcela mýlí. Nejenže jsou nyní zaměstnavatelé lhostejní k přítomnosti tetování na zaměstnanci, navíc v některých případech může tetování dokonce pomoci člověku získat práci..

Počkejte, jak je to možné?

Vědci z University of Miami a University of Western Australia School of Business si dali za úkol prozkoumat, zda tetování skutečně ovlivňuje zaměstnání tak, jak si to všichni myslíme. Nehledě na to, že čtyřicet procent generace Millennial v USA má alespoň jedno tetování. Americká výzkumná organizace Pew Research Center zveřejnila výsledky své studie, podle níž sedmdesát dva procent dotázaných uvádí, že si tetování obvykle schovávají pod oblečení. Vědci z University of Miami a University of Western Australia Business School proto zjistili, jak stejná tetování ovlivňují zaměstnávání potetovaných lidí. Během studie však vědci dokázali provést studii, pouze mezi těmi lidmi, kteří mají viditelné tetování, bylo v celé zemi dotazováno asi 2200 respondentů..

Tattoo vám pomůže získat pracovní výsledky nové studie - foto 2

Nyní odpovězte jen upřímně: Máte tetování nebo ne??

Ano – alespoň jeden je Ne, ne, vždycky jsem se bál to udělat

Podle získaných výsledků to, že měl potetovaný zaměstnanec pro zaměstnavatele žádný rozdíl, a v některých případech to dokonce přispělo k tomu, že se potetovaný mohl zaměstnat. “Statistiky nejen ukazují, že ve Spojených státech amerických je průměrný plat a roční výdělek potetovaných zaměstnanců stejný jako u netetovaných zaměstnanců (viz výsledky výzkumu), ale potetovaní lidé mají také rovné příležitosti. A šance získat práci a v některých případech dokonce o něco více “.

Ano, ano, neodkladně to pošlete spolu s vtipným emotikonem „prostředníčku“ každému nudnému člověku, kterého znáte, někomu, kdo pokrytecky přijímá „vzdorné“ chování někoho jiného. “Dlouhodobé stereotypy spojené s tetováním člověka, a zejména ty, které jsou viditelné, se mohou časem rozmazat, zejména u mladých lidí, kteří považují umění těla za přirozenou a všudypřítomnou formu výrazu,” uvedl hlavní autor Michael French v tiskové zprávě. ..

Pokud jste tedy odkládali návštěvu tetovacího salonu, abyste si nechali udělat toto roztomilé a milé tetování, ze strachu, že vás bude soudit společnost, může být konečně čas to znovu promyslet. Možná jen počkejte na okamžik, kdy se tetování zahojí a teprve potom o tom řekněte rodičům.

Připravil: yulianka0402 (Yurchenko Yulia Vitalievna)