zprávy

Zlatá medailistka olympijských her v Riu Věra Biryuková si nechala na zápěstí vytetovat „olympijské symboly – prsteny“

Zlatá medailistka z Ria Věra Biryuková se zúčastnila setkání pořádaného fanoušky rytmické gymnastiky v jejím rodném Omsku. Na akci, která se konala 11. září poblíž hudebního divadla v Omsku, přišlo až padesát lidí, kteří mladého sportovce obklopili květinami, dárky a blahopřáním, a zejména oddaní fanoušci bombardovali dívku žádostmi o autogram a fotografii..

Tetování Věry Biryukové - foto 1

Tetování Věry Biryukové – foto 1

Mladý gymnasta odpovídal na upřímné otázky fanoušků

Nově vyražená národní sportovní hvězda si jen tak mimochodem povídala s fanoušky a novináři. Věra řekla, že po skončení svého projevu jako první zavolala své matce v Omsku. Na upřímnou otázku o postoji dívky k její pověsti skutečného sexuálního symbolu minulých her gymnastka skromně odpověděla, že je to pro ni stále velmi neobvyklé. Slavná Omská žena ukázala fanouškům svoji medaili a s každým si udělala selfie.

Šampión z Ria vytetovaný olympijskými kruhy

Během setkání se ukázalo, že šampion her v Riu si nechal vytetovat v podobě olympijských kruhů; ostatní členové olympijského týmu provedli stejná tetování na počest triumfálního vítězství ruského týmu. Mladá gymnastka hrdě vystavila fanouškům a novinářům pět úhledně vytetovaných prstenů; Věrovo tetování se nacházelo na zadní straně levé paže.

Tetování Věry Biryukové - foto 2 Tetování Věry Biryukové – foto 2 Tetování Věry Biryukové - foto 3 Tetování Věry Biryukové – foto 3 Tetování Věry Biryukové - foto 4 Tetování Věry Biryukové – foto 4 Tetování Věry Biryukové - foto 5 Tetování Věry Biryukové – foto 5

Na letních olympijských hrách 2016 získala osmnáctiletá atletka z Omsku nejvyšší ocenění v národním týmu za výkon v gymnastických soutěžích. Jako odměnu za úspěšnou reprezentaci země na mezinárodních soutěžích předal ruský prezident Vladimir Vladimirovič Putin šampionovi bílé BMW. 5. září se Vera vrátila z hlavního města do Omsku, na letišti ji potkalo více než sto fanoušků a speciálně objednaná limuzína.

Připravil: Mechnikov Ivan Iljič

Publikováno podle informací z přátelského webu věnovaného tetování – portaltattoo.ru.