zprávy

Zombie Boy (Rick Genest) – tetovací model spáchal sebevraždu

Rick Genest, známější pod svým pseudonymem Zombie Boy, byl nalezen mrtvý 1. srpna 2018 ve svém domě v Montrealu. Slavnému kanadskému tetovacímu modelu bylo v době jeho smrti 32 let a do svých 33. narozenin se nedožil pouze týdne..

Zombie Boy (Rick Genest) - informace o sebevraždě a fotografické příklady tetování

Zombie Boy (Rick Genest) – informace o sebevraždě a fotografické příklady tetování

Čím je známý??

Úplně si zakryl tělo tetováním, díky kterému vypadal Rick jako kostlivec. Díky nim se ten chlap dvakrát stal rekordmanem Guinnessovy knihy. První tetování si udělal na památku vítězství nad rakovinou a ve dvaceti letech bylo jeho tělo z 90% pokryto tetováním. Nápady a autorství většiny z nich patří tetovacímu umělci Franku Lewisovi..

V jednom ze svých rozhovorů Genest přiznal, že se fotil s lidmi na ulici za peníze, čímž si vydělával na živobytí. V roce 2010 se jeho účet na Facebooku stal velmi populárním a upoutal pozornost jednoho návrháře spolupracujícího s Lady Gaga, který mu nabídl spolupráci. Později se Zombie Boy zúčastnil natáčení videa „Born This Way“, ve kterém zpěvákův make -up zcela zopakoval Genestovo tetování. Poté získal svou neuvěřitelnou popularitu. Ten chlap se účastnil jak módních přehlídek, tak natáčení pro lesklé časopisy. Podařilo se mu také hrát v několika filmech a také se objevil v různých televizních pořadech. Do konce roku 2011 se model stal tváří kolekce Mugler. Rick před svou smrtí spolupracoval s Mikem Riggsem na svém novém albu..

foto Zombie Boy Rick Genest 04.12.2018 №279 - fotografie Zombie Boy -

fotografie Zombie Boy Rick Genest 04.12.2018 №276 - fotografie Zombie Boy - foto Zombie Boy Rick Genest 04.12.2018 №275 - fotografie Zombie Boy - foto Zombie Boy Rick Genest 04.12.2018 №274 - fotografie Zombie Boy -

Došlo k sebevraždě??

Ve věku 15 let byl Rickovi diagnostikován nádor na mozku. Navzdory skutečnosti, že situace byla dlouhodobě kritická, byla operace odstranění úspěšná, ale jeho postoj k životu se změnil, často začal „vtipkovat a hrát si“ se smrtí. Předpokládá se, že kvůli problémům s duševním zdravím se ten chlap rozhodl vzít si život. Lady Gaga, která se o incidentu dozvěděla, napsala na svůj Twitter příspěvek, ve kterém naléhala, aby se nebál požádat o pomoc své přátele a blízké, pokud trpíte. Příbuzní modelky ale možnost sebevraždy popírají. Jeho manažer uvedl, že smrt byla způsobena nehodou. Genestův dům ve 3. patře měl balkon s velmi nebezpečným zábradlím. Už z toho jednou spadl, těsně před smrtí. Ten chlap pravděpodobně kouřil a sedl si na zábradlí, ale nemohl odolat a znovu spadl, ale tentokrát byl výsledek fatální. Ten večer byl doma se svou přítelkyní, která také tvrdí, že to nebyla sebevražda. Rick měl skvělou náladu, řekl jí o nadcházejícím natáčení a pak šel kouřit na balkon. Aniž by čekala na chlapcův návrat, rozhodla se zkontrolovat, zda je vše v pořádku, ale našla ho již mrtvého. Dívka okamžitě zavolala policii a lékaře. Po takových podrobnostech Gaga příspěvek smazal a omluvil se příbuzným zesnulého..

foto Zombie Boy Rick Genest 04.12.2018 №273 - fotografie Zombie Boy -

foto Zombie Boy Rick Genest 04.12.2018 №260 - fotografie Zombie Boy - fotografie Zombie Boy Rick Genest 04.12.2018 №258 - fotografie Zombie Boy - foto Zombie Boy Rick Genest 04.12.2018 №257 - fotografie Zombie Boy -

Den po tragédii se na instagramovém účtu modelky objevil záhadný příspěvek. Publikaci pravděpodobně dal na stopky. Fotografie ukázala ve tmě prsten světla a v popisu příspěvku byla připojena báseň o Damballáhu, mystické entitě, kterou sám napsal. Někteří to vzali jako sebevražedný dopis potvrzující sebevražednou verzi..

Zástupci modelingové agentury pro řízení Dulcedo uvedli, že v době její smrti byla modelka zcela střízlivá a nebyla pod vlivem drog..

Sochař Mark Quinn, inspirovaný Rickovým dílem, se rozhodl vytvořit bronzovou sochu, která dosáhne výšky 3,5 metru a bude vystavena v lékařské galerii londýnského muzea. Původní verze sochy byla představena již v roce 2010, ale nyní Mark zrychlil a je připraven představit svou tvorbu již v roce 2019.

Zombie Chlapec (Rick Genest) – fotografie ze dne 04.12.2018

Podívejte se na video:

Připravil: lissara (Lissara Kesler)